Inwestycje Realizowane w Ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Krużlowa Wyżna i Stara Wieś na ukończeniu

Systematyczne inwestycje w gospodarce ściekowej w naszej gminie przyczyniają się do ciągłego wzrostu długości sieci oraz liczby nowych przyłączy do zbiorczej sieci kanalizacyjnej. Już niebawem mieszkańcy  Krużlowej Wyżnej i Starej Wsi będą mogli korzystać z kolejnych 7 kilometrów nowo wybudowanej sieci kanalizacyjnej.

Inwestycja pod nazwą „Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Krużlowa Wyżna, Stara Wieś w Gminie Grybów” realizowana jest w ramach projektu „Rozbudowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Gminie Grybów”. Prace budowlane zbliżają się do końca, a całkowita wartość inwestycji wynosi 5 334 985,00 zł.

Projekty wodno-kanalizacyjne mają bezpośredni wpływ na poprawę jakości i komfort życia mieszkańców naszej gminy oraz przyczyniają się do ochrony i poprawy stanu środowiska naturalnego.